Działdowska Agencja Rozwoju S.A.

Jak uzyskać kartę stałego klienta OSIP?

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że od 20 marca 2017r. istnieje możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta OSIP.

Jak to zrobić? Otóż Kartę Stałego Klienta (KSK) mogą otrzymać przedsiębiorcy, a także jednostki organizacyjne posiadające podmiotowość prawną, których pracownicy od 1 maja 2016r. uczestniczyli w co najmniej pięciu szkoleniach organizowanych przez nasz Ośrodek.

Posiadanie takiej Karty upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10% dla każdego pracownika skierowanego na szkolenie organizowane przez nasz Ośrodek Szkoleniowo Informacyjny Przedsiębiorczości.

Co najważniejsze – uzyskanie Karty nie wiąże się z Państwa strony z żadnymi formalnościami. To my prowadzimy statystyki udziału poszczególnych firm w naszych szkoleniach i, z chwilą spełnienia warunku pięciokrotnego udziału w szkoleniach, automatycznie wysyłamy do Państwa (za pośrednictwem poczty tradycyjnej) naszą Kartę Stałego Klienta.

W chwili obecnej kilku naszych klientów już spełniło warunek konieczny do otrzymania KSK – karty te będziemy Państwu wysyłać sukcesywnie. Sądząc po statystykach – sporo naszych klientów już wkrótce nabędzie prawa do otrzymania KSK.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i nieustająco zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.