Działdowska Agencja Rozwoju S.A.

Stypendia

Utworzony i prowadzony przez Działdowską Agencję Rozwoju S.A. Działdowski Fundusz Stypendialny działa już od 1997 roku. Przyznawane stypendia pochodzą ze środków własnych Spółki. Władze Działdowskiej Agencji Rozwoju S.A. od początku istnienia Spółki były przekonane, że inwestycja w młodego człowieka może przynieść ogromne profity nie tylko dla niego samego, ale także w dalszej perspektywie dla naszego miasta i jego okolic.

Biorąc pod uwagę potencjał naszej młodzieży i ich potrzeby, staramy się wprowadzać zmiany do Regulaminu funduszu, tak aby mogła zmieścić się w jego ramach jak największa liczba zdolnych dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Działdowo. W związku z powyższym, zdecydowaliśmy się wprowadzić kolejne zmiany do Regulaminu w postaci chociażby podwyższenia progu dochodowego, pozwalającego na aplikowanie o przyznanie stypendium. Wnioski przyjmowane są w trybie ciągłym.

Zapoznaj się z naszym Regulaminem i złóż wniosek, a być może i Ty znajdziesz się w zaszczytnym gronie naszych stypendystów!


Załączniki