Działdowska Agencja Rozwoju S.A. – Ośrodek Szkoleniowo Informacyjny - Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie

 

Makijaż Glamour

 

Program szkolenia:

  1.  Glam make-up – czym się charakteryzuje?
  2. Na jakie okazje wykonywać makijaż w stylu Glamour?
  3. Rodzaje technik i wybór kosmetyków.
  4. Makijaż w stylu Glamour a rodzaje cery.
  5. Pokreślenie rys twarzy.
  6. Makijaż oka w stylu Glamour.
  7. Usta w stylu Glamour oraz najlepszy dobór koloru szminki.
  8. Pokaz makijażu na modelce.
  9. Zajęcia praktyczne.

 

     Szkolenie adresowane do:

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się zawodową makijażem i kosmetologią oraz do wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia.


Cel i metody szkolenia:

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy dotyczącej sposobu wykonania profesjonalnie wyglądającego makijażu w stylu Glamour. Omówienie i dobranie najlepszych technik sporządzania makijażu w zależności od rodzaju cery i kształtu twarzy.

      Termin szkolenia, cena:

07.05.2018 r. godz. 10:00 – 15:00 ,  415  zł netto. Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT, jeśli uczestnictwo w szkoleniu jest finansowane ze środków publicznych.
Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Ośrodka Szkoleniowo – Informacyjnego Przedsiębiorczości DAR S.A. przy ul. Władysława Jagiełły 15a, 13-200 Działdowo, telefon kontaktowy: 23 697 06 66; 23 697 06 86, fax: 23 697 06 67

Informacje o wykładowcy:

Monika Kupczak – „MK mua” czyli Monika Kupczak. Z wykształcenia kulturoznawca, na co dzień wieloletnia wizażystka firmy Inglot. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła kilka lat temu, podczas oglądania teledysków gwiazd. Zafascynowana możliwościami kreowania wizerunku, starała się odzwierciedlić na sobie makijaże ulubionych piosenkarek. Z przyjemnością malowała i „stroiła” koleżanki, tym samym trenując sztukę wizażu. Ukończyła kurs „Wizażysta” w Make Up Institute oraz wiele warsztatów wewnętrznych w firmie. Reprezentowała markę na targach oraz eventach kosmetycznych. Od kilku lat wykonuje makijaże okolicznościowe oraz współpracuje przy większych projektach. Prywatnie pasjonatka podróży, dobrej kuchni oraz spotkań rodzinnych. Planuje nadal się rozwijać się w swoim kunszcie, dążąc do stworzenia swojej szkoły wizażu.