Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego (CPC) - Szkolenie w Działdowie


Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego

Termin szkolenia: 04.03.2019 - 08.03.2019, egzamin 09.03.2019 r.

TRWA REKRUTACJA - ZAPRASZAMY

Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR S.A., Działdowo, ul. Polna 11a 

 

  - pobierz wniosek zgłoszeniowy

 

Organizator:

 

Partner regionalny:

   

CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO 

ul.Polna 11a, 13-200 Działdowo,

tel. 23 697 06 86

  

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego (CPC) , założyć firmę transportową? A może chcesz podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu , spedycji i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.


Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Wszystko w jednym miejscu - szkolenie i egzamin państwowy.

 

Istnieją 3 możliwości skutecznego przygotowania do egzaminu:

  • szkolenie stacjonarne - Szkolenie trwa przez pięć dni. Szkolenie jest stacjonarne, tj. zajęcia odbywają się w Działdowie od godz.9,00 do 18,30 - pięć dni przed planowanym egzaminem, cena: 1400zł (cena obejmuje materiały szkoleniowe, kawa, herbata w czasie szkolenia, obiad, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa)
  • platforma e-learningowa - szkolenie przez internet. udostępniana 30 dni przed planowanym egzaminem. Praca samodzielna z możliwością wzięcia udziału w dwóch dniach zajęć stacjonarnych przed egzaminem, cena: 1500zł (obejmuje materiały szkoleniowe, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa)
  • szkolenie łączone - połączenie dwóch powyższych metod szkoleniowych. Opcja ta daje możliwość jeszcze dokładniejszego przygotowania do egzaminu, poprzez samodzielną pracę za pośrednictwem platformy e-learningowej oraz dodatkowo przed egzaminem uczestnictwa w całym szkoleniu stacjonarnym. Cena: 1900zł (cena obejmuje materiały szkoleniowe, kawa, herbata w czasie szkolenia, obiad, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa)