Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Nidzicy zaprasza na Dni z Ekonomią Społeczną, które odbędą się w dniu 03.06. br. na terenie Przedsiębiorstwa Społecznego Garncarska Wioska w Kamionce. Początek o godz. 10.00.

Dni z Ekonomią Społeczną w Kamionce są częścią obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Ekonomii Społecznej. 3 czerwca w wielu miejscach województwa warmińsko-mazurskiego odbywać się będą imprezy promujące ekonomię społeczną - spotkania, dni otwarte, warsztaty itp. To już piąta edycja Warmińsko-Mazurskich Dni z Ekonomią Społeczną. Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Kamionce również włączył się do obchodów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oferujemy zabawy dla dzieci, możliwość zapoznania się z ofertą produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej oraz przedsiębiorstw społecznych, możliwość uzyskania informacji nt. dotacji na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych (w tym organizacji pozarządowych).

Imprezy towarzyszące: IV Bieg Niezapominajki, zwiedzanie Rajskiego Ogrodu, aukcja roślin na „Stypendia z natury”, koncert chopinowski.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Program dnia:

Godz. 10.00 – 15.00 zabawy dla dzieci: strzelanie z łuku, warsztaty ceramiczne

Godz. 10.00 – 15.00 Drzwi Otwarte Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Kamionce

Godz. 10.00 IV Bieg NIEZAPOMINAJKI

Godz. 12.00 Zwiedzanie Rajskiego Ogrodu -Rośliny biblijne

Godz. 12.15 Aukcja roślin na „Stypendia z natury”

Godz. 15.00 Uroczyste wręczenie dotacji w ramach Programu DZIAŁAJ LOKALNIE PO NIDZICKU

Godz. 16.00 Koncert chopinowski „Mazurki na Mazurach”

Dodano: 31-05-2017