W związku z zmianą informacji przekazanych od Instytucji Zarządzających Działdowska Agencja Rozwoju S.A. poniżej udostępnia Wnioski o udzielenie specjalnych warunków pożyczkowych z podziałem na projekty:

 - Pożyczka Inwestycyjna z Premią oraz Pożyczka Rozwojowa

 - Pożyczka na Rozwój Turystyki

 - „Polska Wschodnia”

 - „Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury”

Zmiany harmonogramów będą możliwe od 1 kwietnia 2020 r., jednak z uwzględnieniem daty złożenia wniosku oraz terminu dokonania ostatniej wpłaty. Jeżeli klient funduszu pożyczkowego złożył wniosek na poprzednim wzorze będzie on rozpatrywany w granicach określonych przez Instytucje Zarządzające dla danego projektu pożyczkowego i w takiej sytuacji nie jest wymagane złożenie nowego wniosku.
 
Dodano: 08-04-2020

Działdowska Agencja Rozwoju S.A. udostępnia klientom funduszu pożyczkowego Wniosek o udzielenie specjalnych warunków pożyczkowych, którego skan należy złożyć drogą elektroniczną na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz oryginał przesłać na adres siedziby: Działdowska Agencja Rozwoju S.A. Władysława Jagiełły 15, 13-200 Działdowo.

- pobierz Wniosek

Dodano: 06-04-2020


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju (epidemia COVID-19, tzw. „Koronawirusa”), która spowodowała wyjątkowe okoliczności wymagające pilnego wprowadzenia szczególnych środków i rozwiązań na rzecz zabezpieczenia płynności w przedsiębiorstwach (w szczególności MŚP) oraz utrzymania miejsc pracy, Działdowska Agencja Rozwoju S.A. jako instytucja pośrednicząca w udzielaniu pożyczek ze środków pochodzących z projektów unijnych pozyskiwanych w ramach konkursów zwróciła się z wnioskiem do instytucji mających wpływ na politykę społeczno-gospodarczą w Polsce (m.in. Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Banku Gospodarstwa Krajowego czy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości) o przekazanie wytycznych w sprawie przyszłych działań mających na celu ograniczenie potencjalnych negatywnych skutków gospodarczych epidemii Koronawirusa i aktualnie czeka na oficjalne wytyczne. Do tego czasu Działdowska Agencja Rozwoju S.A. nie może podjąć samodzielnie decyzji w przedmiotowej sprawie.

Ponadto informujemy, iż po uzyskaniu oficjalnej informacji od ww. instytucji Działdowska Agencja Rozwoju S.A. zamieści na swojej stronie internetowej komunikat o dalszym sposobie działania.

Dodano: 03-04-2020