Działdowska Agencja Rozwoju wydała kolejną publikację pt. „Działdowskie Katarzynki Dwadzieścia lat minęło”, której autorem jest Ładysław „Elek” Cichosz, człowiek, który swoją przygodę z pisaniem rozpoczął w latach 70 - tych jako dziennikarz.

Katarzynki zwane działdowskimi Oskarami na stałe wpisały się w krajobraz życia kulturalnego Działdowa. Nagrody przyznawane są niezmiennie od lat za szczególne osiągnięcia i wkład w rozwój miasta w różnorakich dziedzinach. Był to tylko jeden z powodów, dla którego Działdowska Agencja Rozwoju S.A. z chęcią włączyła się do tej inicjatywy, która świetnie wpisywała się w nasze cele statutowe. Jednak dla Zarządu kwestią istotniejszą chyba, była chęć przyczynienia się do dostrzeżenia i promowania osoby - jednostki, która swoją pracą i postawą zasłużyła na docenienie. Uważamy, że ta nagroda jest niezwykle cenna z tego powodu, że daje poczucie osobom, które zostały nią nagrodzone, wartości swojej pracy, niejednokrotnie pewnie też jej sensu. Dlatego Zarząd DAR S.A. jest niezwykle dumny z tego, że chociaż w niewielkim stopniu mógł wesprzeć, jakże zacną, ideę Katarzynek przez ponad dwadzieścia lat jej działalności. 

Ww. publikację można zakupić w siedzibie Działdowskiej Agencji Rozwoju S.A. przy ul. Jagiełły 15 bądź w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Polnej 11A w cenie 10 zł. Istnieje także możliwość zakupu  w formie wysyłkowej, po zgłoszeniu takiej potrzeby pod nr. tel. 23 697 06 66.

 

Dodano: 01-05-2017